I´m the solution to music pollution

The School, The Indelicates, Lily Rae

23. října 2010 v 0:37 | Tomáš Macháček
The School, The Indelicates, Lily Rae

The School
Indiepopová kapela z velšského Cardiffu, další ze stáje Elefant Records, který jim nabídl smlouvu už po 4 vystoupeních.
Tato energická kapela si velmi rychle našla své místo na scéně a se svým debutovým albem Loveless Unbeliever dokázala dobýt a uhájit pevné pozice v krutém světě hudby. Vypadá to, že popík má pořád budoucnost. Obzvlášť pokud bude i nadále čerpat ze zvuku šedesátých let, tak jak to tato kapela tak dobře umí.
Písně k poslechu: Is He Really Coming Home?, I Love Everything, I Want You Back, Can´t Understand

The Indelicates
Zakládající členka The Pipettes Julia Clark-Lowes a Simon Clayton si změnili jméno na Julii a Simona Indelicate a spolu s jinými vytvořili The Indelicates.
Tato kapela se sice žánrově řadí k indiepopu, nečekejte však žádné sladké a srdcebolné melodie. Tihle lidi však dobře ví jak udělat pořádnou písničku, často kontrastující jako hlasy Simona a Julie. Jejich alba American Demo (2008) a Songs For Swinging Lovers (2010) si zaslouží poslech, i když každému asi po chuti nebudou.
Písně k poslechu: We Hate The Kids, moje oblíbená Waiting For Pete Doherty To Die, America, Sixteen, Julia We Don´t Live In The 60´s, Jerusalem, Europe


Lily Rae
Narozena jako Lily Rae Walsworth, je tato Londýňanka další z edice devadesátých let. Hudbu začala psát už ve třinácti letech a v roce 2007 vydala první EP Bad Film. V loni se přidala k Indelicates a letos vydala kompletní album Oh No…
Písně k poslechu: Celé album si můžete stáhnout zdarma (a legálně) na následujícím linku, stačí akorát zadat do částky nulu. Samozřejmě pokud chcete nějaké peníze poslat, dobrým skutkům se meze nekladou. Jo a kdyby byl nějaký problém se stažením alba v jednom celku, zkuste stáhnout písně jednotlivě.

http://corporaterecords.co.uk/artists/Lily+Rae/Oh+No.../
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama