I´m the solution to music pollution

Únor 2012

Galaxie 500, Lush, Pale Saints

26. února 2012 v 22:10 | Tomáš Macháček
Galaxie 500
Pokud na mě MBV působí jako extáze, tak Galaxie 500 jsou nějaký oblbováky...ale v dobrým! Ta kombinace supr zvuku a ne-zpěvu se snad ani nedá popsat, to se musí zažít. Btw. Galaxie 500 zní jako dobrý jméno pro drogy. Nastřelíme si je spolu?
Lush
Údajně jedna z prvních kapel označovaná značku "shoegaze", možná ne (aspoň pro mě) ta nejtypičtější, ale budiž. Každopádně v posledním albu prudce uhnuli směr Britpop (musím uznat, že ne tak zoufale nudný jako to čím nás "obdařili" Oasis), takže pokud jste na chytlavý hitovky dejte si Single Girl nebo třeba Ladykillers. Pro mne bude nejlepší dreampopová sestava Monochrome, Nothing Natural, For Love, Deluxe, Sweetness And Light, Lovelife, Superblastnebo skvělý popík v 500 (Shake Baby Shake). Koukám, že je to slušná sestava.Pale Saints
Hmmm...som z toho volaký zmätený. Že by mně nějaký jejich song nějak supr extra dostal se teda říct nedá, ale na druhou stranu v některých předvádí docela zajímavé zvuky (Hair shoes je fakt milé překvapení), za což dávám palec nahoru. Tak snad, až bude trochu přeposlouchaní svých oblíbených kapel, tak investujte nějaký ten čásek i do Pale Saints.
Autor má (vlastně měl už včera) narozeniny!

4. února 2012 v 0:23 | Tomáš Macháček
Náš nejdražší a nejmilovanější autore...blablabla a tak dále. Důležité je, že přestože jste si vzpomněli (což beru jako samozřejmost, aspoň u jiných, když už ne u mě), tak kdo z vás si dal tu práci a obdaroval mě nějakým originálním dárečkem???? Jsem přímo Š-O-K-O-V-Á-N, že jen jedna jediná osoba (kterou si tímto dávám do top přátel na všech sociálních sítích) si dala tu práci a vytvořila přímo famózní geschenk. Nad váma ostatníma se vznáší vztyčený prst (ještě se rozmyslím, jestli to bude ukazováček nebo prostředníček), máte u mě tytyty a příště chci vidět víc iniciativy. Že to s váma ale myslím dobře, tak se podělím o ten skvost. Všechny děkovačky směřujte na adresu Lucie Řezáčkové, které jednou věnuju podepsanou kytaru.