I´m the solution to music pollution

Červenec 2012

Crush 22, Brittle Stars, Elephant Parade

30. července 2012 v 21:43 | Tomáš Macháček
Crush 22
Dnes to budou tři skvělé indiepopové bandy, které mají společné jednoduché, povětšinou zasněné, tóny a supr zpěvačku Estelle Baruch (P.S. Členové uvedených kapel jsou příliš indie na to, aby uváděli plná jména. Ovšem díky mému vrozenému šmírovacímu talentu jsem byl schopný najít i příjmení hehe), kterou jsem si (ostatně jako už celý harém muzikantek) totálně zamiloval a která mi (ostatně jako už celý harém muzikantek) zlomila srdce.
První z nich byla Crush 22 založená ke konci devadesátých let na Floridě.
Jejich působení trvalo jen sedm měsíců se čtyřmi či pěti vystoupeními, ale tím posledním stihli předskakovat Neutral Milk Hotel.


Brittle Stars
Dva členové Crush 22 chtěli pokračovat v muzice a tak sehnali další dva členy a vznikli Brittle Stars. Tato kapela byla pohromadě po tři roky, co její členové trávili na vysoké. Poté, jak už to tak bývá, se rozprchli po celé Americe.
Osobně je mám ještě radši než předchozí projekt. Zajímavost: Zapsáni byli u Clairecords, tj. stejně jako EOST se svým remasterovaným noise albem Susurrate.


Elephant Parade
Tak to vypadá, že Estelle se konečně dočkala nějaké té slávy. Tato kapela používá víc akustickou kytaru, vydali dvě alba a mají i svá videa na YT.